Projelerimiz

DEVAM EDEN PROJELER

İş Dünyasının Yeni Zirvesi ''Business İstanbul''

Şehrin Tam Merkezinde Ofis Yatırımı Fırsatı!

Güçlü bir yatırım yapmak isteyen ve verimi artıran bir modelle tanışmak isteyen kurum ve kuruluşlar, Business İstanbul’un hayatı hızlandıran benzersiz lokasyonu ve çalışanlara sunduğu imkanlarıyla iş hayatlarına yeni bir başlangıç yaparken, kazanç oranı çok yüksek bir bölgede yatırım imkanı buluyor.

Yenilikçi Mimari Yüksek Standartlar!

İş hayatının zirvesinde yer alarak, ulaşım açısından İstanbul’un en iyi merkezi konumunda bulunmak isteyenler için Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan Business İstanbul, yenilikçi mimarisi ve konforlu ofis yaşamıyla iş dünyasına benzersiz bir alternatif sunuyor. Business İstanbul, işinizi hayata, hayatınızı işe getiriyor.TAMAMLANAN PROJELER

İstoç’un Tam Kalbinde Prestijli
Ofis ve Dükkanlar Sizleri Bekliyor!

Yüksek Ticari Hacim!

Proje İstoç Ticaret Merkezi’nin kalbinde yeralmaktadır. Konum itibariyle, İstanbul’un ana trafik arterlerinin kesiştiği noktadadır. Tüm dükkan ve ofis katları dekorasyona hazırdır. Bağımsız teknik alt yapısı, esnek ofis kat alanları ve 4 metre kat yüksekliği avantajlı özellikleridir.


İstanbul Bölge İdare Mahkemeleri ile karşı karşıya olan Aktem Plaza'nın her gün önünden 300 bin araç geçmektedir. Günlük ticari hacmi 300 Milyon TL olan Aktem Plaza''da 7200 dükkana günlük 90.000 kişi girmektedir. Sizlerde Aktem'li olup sayısız ticari ve ekonomik avantajların keyfini çıkarabilirsiniz.


Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’te yepyeni bir kent yükseliyor;

Ala Too Konutları!

Bişkek’in yeni gözde mekanlarından olan Tunguç beldesinde yükselen Ala Too konutları, şehir gürültüsünden uzak, sosyal tesislere çok yakın olmasıyla önemli bir lokasyona sahiptir.


Geniş ve ferah yerleşime alanına sahip olan Ala Too konutları , modern şehircilik örneği yapılanmasıyla Bişkek’in ilk toplu konut olma özelliğine sahip olup, 1000 den fazla konut ve ticari üniteye ev sahipliği yapıyor.