Hakkımızda

Ticari yapılarda ve konut projelerinde her gün daha büyük yatırımlara imza atan Aksun İnşaat,
AKDEMİR GROUP'a bağlı bir şirkettir.

Birçok prestijli projeye imza atan Aksun İnşaat,Kadıköy Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında, iki adada 270.000 m² ticari alanda bölgenin en büyük ofis projesi olan BUSINESS İSTANBUL’un yapımını sürdürmektedir.
Yaşam alanları ile entegre, modern ofisler, mağazalar ve dükkanlardan oluşan BUSINESS İSTANBUL, şehrin en aktif ulaşım akslarından biri olan E-5 karayolu üzerinde yükseliyor.
İstoç Ticaret Merkezi’nin en prestijli bölgesinde, 27.000 m² inşaat alanına sahip Aktem Plaza’nın yapımını tamamlayan AKSUN İnşaat, gurup şirketlerindenAkkim Yapı Kimyasalları A.Ş için 2016 yılı sonunda başladığı üretim tesisinin ikinci etap inşaatını da çok kısa sürede bitirerek faaliyete hazır hale getirdi.
Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada olduğu yapılar üreten AKSUN İnşaat, Mersin Yenişehirde 10.000 m² alana kurulu Ihlamur Park Evleri'ni tamamlayarak sahiplerine teslim etti.
Gürcistan Tiflis’te 3.600 m² kapalı alana sahip ticari ofis ve lojistik deposu, Kazakistan Almata’da 7.000 m² kapalı alana sahip ticari ofis ve lojistik deposu, Kırgızistan Bişkek’de 7.500 m² toplam inşaat alanına sahip toplu konut projeleride AKSUN İnşaat tarafından yurtdışında tamamlanan projelerden bir kısmıdır.
Bugün ve gelecek için yüksek kaliteli yaşam alanları inşa eden Aksun İnşaat; kaliteli, modern, ergonomik ve teknolojik yeniliklerle sürdürülebilir çevre konularını tüm projelerinin değişmez teması olarak kullanmaktadır.
 

Grup Şirketlerimiz

akkim

AKKİM Yapı Kimyasalları

AKKİM Yapı Kimyasalları A.Ş., PU dolgu ve montaj köpükleri, derz dolgu silikon ve mastikleri, endüstriyel yapıştırıcılar ve endüstriyel aerosoller alanında dünyanın önde gelen üreticilerindendir. Faaliyet gösterdiği ülkelerde kendine ait markalarla önemli başarılar elde eden Akkim, dünyanın dört bir yanında, sektörünün önde gelen firmaları için, kontratlı özel ürün üretimi de yapmaktadır.
www.akkim.net

AKDE

AKDE Performans Kimyasalları

AKDE Kimya, 2011 yılında İstanbul / Hadımköy’de özellikle poliüretan sektöründe üretim yapan firmaların hammadde ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Hammadde tedariki konusunda, hızlı tedarik süresi, uygun fiyatları ve AR-GE calışmalarıyla kısa sürede farklılıgını ortaya koyan AKDE her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir
www.akde.net

aktek

AKTEK Dış Ticaret

AKTEK Dış Ticaret Limited Ş.t.i., 1989 yılından bu yana inşaat, yapı kimyasalları, elektrikli ve benzinli makinalar, hırdavat ve nalburiye sektöründe hizmet veren çok uluslu bir kuruluştur. Merkezi İstanbul – TÜRKİYE olan ve tamamı türk sermayesi ile kurulan AKTEK 14.5000 metrekare alana sahip tesisi, onüç ülkede faaliyet gösteren şubeleri 230 çalışanı ile hizmet vermektedir.
www.aktekltd.com.tr

akdemir

AKDEMİR Makina

AKDEMİR Makina, yirmi beş yılı aşkın ticari tecrübesi ile, yurtiçinde ve yurtdışında birçok sektörde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğu olarak ticari çalışmalarını sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kalite ve yenilikçi ürün anlayışı ile hareket eden firmamız, müşteri memnuniyeti ve pazara uygun fiyat anlayışını kendisine misyon olarak benimsemiştir.
www.akdemirler.com.tr